МЕНЮ
Ru Uk En

Дизайн кав'ярні Своя Кава магазину Всі Свої у ТРЦ Blockbuster Mall, Київ

Опис проекту:
Студія Adesign розробила дизайн-проект кав'ярні у торговельно-розважальному центрі, у зоні біля ескалатора.
Невелика кав'ярня є частиною магазину одягу, взуття та аксесуарів «ВСІ.СВОЇ». Щоб підкреслити єдність із магазином, дизайн меблів та кольорова гама виконані у загальному дизайні з магазином.
Кав'ярня зустрічає покупців на вході до магазину. Таке розміщення кав'ярні є вдалим з погляду продажу магазині. По-перше, невелика пауза з ароматною кавою та смачним десертом, дає додаткові сили для любителів шопінгу. По-друге, якщо відвідувачі торгово-розважального центру прийшли всією сім'єю, а за покупками хоче вирушити лише жінка, її чоловік та діти можуть почекати у кав'ярні. По-третє, маленьке кафе є точкою тяжіння, що генерує потік відвідувачів.

Кав'ярня складається з двох функціональних блоків: барної стійки та столиків для відвідувачів. Невелика на вигляд барна стійка ретельно спроектована і включає: зону оформлення замовлень, касу, зону викладення товару, зону приготування напоїв, зону зберігання та технічну зону. Сучасний мінімалістичний дизайн кафе гармонійно доповнює стиль та концепцію бренду «ВСІ.СВОЇ».

Хочу такий проект!
 

Дизайн кофейни в магазине
 

Проект интерьера кафе
 

Интерьер кофейни
 

4 Кофейня в ТРЦ
 

Дизайн острова кофейни
 

Проектирование кафе
 

Кафе в торгово-развлекательном центре
Сподобався проект?

Замовте консультацію нашого спеціаліста з промокоду "ВАУДИЗАЙН" та отримайте знижку 5% на розрахунок Вашого унікального проекту!

Залишіть заявку

і ми передзвонимо Вам протягом 30 хвилин