МЕНЮ
Ru Uk En

Дизайн офісу в стилі сучасна класика

Опис проекту:
Це проект офісу для оренди. Метою цього проекту було створення офісного простору, що підійде для роботи невеликої компанії, наприклад, юристів. Офіс складається із зони ресепшен, гардеробної та санвузла, 2-х кабінетів для співробітників та кабінету для керівника, а також невеликої кухні. Архітектори розробили індивідуальний дизайн корпусних меблів (стійки ресепшен, столів, тумб, шаф та комодів) та підібрали покупні меблі (диван, крісла, столики, сантехніку та світильники).

Вибрали світлу кольорову гаму, яка буде нейтральною по відношенню до будь-якої фірми та її корпоративних кольорів. Щоб наголосити на статусі компанії, для оформлення приміщень було обрано стиль дизайну інтер'єру «Сучасна класика». Сучасна класика виглядає благородно, стримано і водночас престижно. Рисами сучасної класики є: наявність стінових молдингів, карнизів та плінтусів, поєднання текстур білого та чорного мармуру, світильники та декоративні елементи у золотому металі. Приємну атмосферу створюють декоративні підсвічування та настінні бра. Світлий фон візуально розширює простір, а контрастні чорні елементи підкреслюють графічність і надають характеру інтер'єру.
Архітектор проекту: Олександра Сергєєва.

Хочу такий проект!
 

Дизайн офиса в классическом стиле
 

Дизайн офиса современная классика
 

Дизайн офиса юриста
 

Дизайн рабочего кабинета
 

Дизайн небольшого ресепшена
 

Дизайн офиса классика
 

Дизайн кабинета руководителя
 

Дизайн кабинета нотариуса
 

Дизайн зоны отдыха в кабинете
 

Дизайн интерьера кабинета директора
 

Современный дизайн офиса
 

Дизайн рабочих мест
 

дизайн санузла современная классика
 

дизайн белого санузла
 

план офиса
Сподобався проект?

Замовте консультацію нашого спеціаліста з промокоду "ВАУДИЗАЙН" та отримайте знижку 5% на розрахунок Вашого унікального проекту!

Залишіть заявку

і ми передзвонимо Вам протягом 30 хвилин