МЕНЮ
Ru Uk En

Із студією інтер’єру Adesign наш проект познайомився в 2021 році, коли проводив огляд ринку дизайнерських послуг в Києві. Нас вразила їхня конкурентноспроможна цінова політика та готовність до тісної співпраці, що безпосередньо вплинуло на наше рішення обрати саме цю студію. Розміщення меблів у приміщенні для 25 співробітників було виконане професійно та вчасно, враховуючи всі наші побажання. Олександра та її команда ретельно розрахували розміри меблів для замовлення, підібрали колірну гаму та визначили тип матеріалів для оздоблення. Крім того, нам надали рекомендації щодо виробників якісних офісних меблів та постачальників ковроліну. Результат вийшов надзвичайно сучасним та комфортним офісом з унікальною кольоровою палітрою. Комунікація з дизайнерами завжди була ефективною та своєчасною, і нам пропонувалися різноманітні варіанти дизайну для нашого затвердження. Щиро рекомендую звертатися до Adesign.

Любов Коноплина
Любов Коноплина

директор з фін. та адмін. діяльності, Трансформація комунікацій


Дуже вдячні команді Adesign за втілення в життя наших бажань по проекту ремонту приватного будинку, а також за архітекторський супровід Олександри підчас проведення ремонтних робіт! Робота виконана вчасно, дуже якісно, з урахуванням всіх наших побажань. Ми дуже задоволені ❤️❤️❤️

Янина Суомалаинен
Янина Суомалаинен

Дизайн будинку, Осокорки, Київ


Ми шукали дизайнера для створення дизайну салону краси. Вибір пав на компанію ADesign, тому що побачив, що вони вже розробляли дизайн для цієї сфери. Зробили заміри всього приміщення і вже за пару днів надали декілька варіантів планування приміщення! Потім був проект електрики та всього внутрішнього інтер’єру. Коли зробили візуалізацію приміщення, ми з дружиною були в захваті! Нам дуже все сподобалось, дівчата супер, виконали всі наші побажання в максимально короткі терміни. За що ми їм дуже вдячні! Однозначно рекомендую цю дизайнерську компанію!

Кравченко Святослав
Кравченко Святослав

власник салону краси Mamba


З Adesign studio ми зробили вже 3 ремонти для двох наших офісів та відео-студі. І це завжди: оперативність, креатив та поради у справі. Приємно працювати, коли тебе, як клієнта, чують і втілюють навіть невиразні прохання в життя!

Ганна Максимець
Ганна Максимець

Director of Operations, Wikr Group


Коли постало питання про оновлення одного з наших флагманських бутіків у ТРЦ Ocean Plaza, ми звернулися до дизайну студії Alex Design. І зараз я можу впевнено говорити, що не помилилися - ми отримали сучасний, якісний, продуманий до дрібниць проект магазину в найкоротші терміни - це було наше основне завдання, і команда Alex Design впоралася з нею на п'ять із плюсом. Хлопці не підвели, врахували всі наші побажання! Також дуже імпонувало, що директорка студії Олександра Вернега особисто приїжджала на всі зустрічі. І у фіналі проекту наші відносини з партнерських переросли у дружні. Олександра, бажаю успіху та подальшого розвитку вашої компанії! І, звісно ж, яскравих проектів!

Ануш Товмасян
Ануш Товмасян

CEO, Група компаній eMpair


Вибір підрядника на роботи, пов'язані з офісом, для мене надзвичайно важливий. Адже це вибір колеги, з яким ти рука об руку втілюватимеш мрії і плани в життя. З правильно обраною компанією продукт виходить ще краще, ніж ти хотів і очікував. Для мене критерієм правильного вибору "в яблучко" є бажання запрошувати підрядника на новий проект. Таким підрядником, а тепер колегою та вірною соратницею стала Олександра та студія Adesign. Що підкуповує – вона завжди на стороні клієнта! Особлива подяка за готовність виконати роботи у стислий термін. Ми робимо вже 3 спільний проект. І в майбутньому, я сподіваюся, наша співпраця залишиться креативною та плідною.

ZoolaTech LLC
ZoolaTech LLC

Керівництво компанії


Дякую студії за дизайн та всю надану допомогу. Особливо Олександра дуже тонко відчуває бажання, настрій і потреби. Замовляли дизайн невеликого салону краси, дуже сподобалася робота, було надано всю супутню допомогу! Дякуємо за швидке реагування на питання та нюанси, що виникають. Рекомендую дизайн студію в Києві, тим паче ціна/якість на висоті!

Олена Несіна
Олена Несіна

СЕО, Салон краси Helenica


Ми звернулися до Adesign студії для створення дизайну, який би повністю відображав концепцію ювелірного бренду LOVE YOU і щоб магазин говорив про легкість, мінімалізм та витонченість, щоб сам дизайн зміг передати настрій свята, настрій подарунків для коханих, відчуття любові у наших магазинах - адже любов це найкраща із прикрас. Олександри повністю впоралися із завданням та запропонували оптимальний варіант і водночас цікавий для клієнтів, який підкреслює привабливість та конкурентне перевагу наших магазинів. Дякую за експертність та професіоналізм.

Іванна Бардін
Іванна Бардін

Ювелірний дім Love You


На переговори запрошував більше чотирьох компаній, вибір був зроблений на користь Аdesign, перший критерій вибору - партнерам було також цінно як і нам розробити унікальний, актуальний продукт! Результат співпраці більш ніж виправдав очікування. Професійний підхід, конструктивна взаємодія, гнучкі терміни з розробки проектів та багато всього ще позитивного. У той же час хлопці можуть аргументувати, чому зробили так, а не інакше, наполягати на правильних варіантах рішень (там де ми новачки та непрофі). Кожен розроблений елемент або рішення – це продуманий та спрогнозований на майбутнє комерційний крок, змогли правильно довести свою позицію та пояснити, що це дасть для бізнесу. Професійний підхід до розробки концепції формату вразив, що результат - актуальний, сучасний, комерційний концепт торгового майданчика з промальовуванням бачення кожної деталі, з фінансовим прогнозом, що отримаємо у фіналі. Взагалі можу сміливо рекомендувати та підписуюсь під кожним сказаним словом вище!

Андрій Кириленко
Андрій Кириленко

KADIUM investment group


Щоб залишатися цікавим для покупця, перед нами стояло завдання створити новий сучасний дизайн фізичних магазинів, але залишатися близькими та знайомими для клієнта. Студія дизайну інтер'єру Adesign допомогла розробити дизайнерські рішення у новій концепції бренду. Інтер'єр магазину виконаний з елегантною меблями та м'яким світлом, що створює ідеальні умови для ювелірного шопінгу. Нові колекції тепер оформлені у вітрині-арці, а вашу покупку зберуть біля спеціальної кутки упаковки. Просто у залі оновленого магазину функціонує відкрита зона ультразвукового очищення прикрас – для нас важливо, щоб сервіси були доступні та видимі клієнтам. В результаті вийшло легко, стильно, сучасно та затишно, що чудово поєднується з комунікацією бренду та ювелірними прикрасами SOVA.

Людмила Сова
Людмила Сова

ген. директор, Ювелірний дім SOVA


 

 

Сертифікат архітектора

Сертифікат архітектора

 

 

Сподобався проект?

Замовте консультацію нашого спеціаліста з промокоду "ВАУДИЗАЙН" та отримайте знижку 5% на розрахунок Вашого унікального проекту!

Залишіть заявку

і ми передзвонимо Вам протягом 30 хвилин