МЕНЮ
Ru Uk En

Дизайн офісу «Rezult», Ярославів Вал, м. Київ

Опис проекту:
Офіс компанії REZULT знаходиться в історичній будівлі в центрі Києва. Нашим завданням було розробити унікальний дизайн меблів та вписати їх у існуючий простір, не змінюючи синій колір стін, стель та матеріал підлогових покриттів. Робота з дизайну велася над:

  • зоною ресепшен з охороною;
  • приймальнею керівника;
  • конференц-залом;
  • кабінетом для переговорів.

Щоб продемонструвати, що ця компанія працює у сфері деревообробки, для дизайну стін були розроблені декоративні панно з підсвічуванням із натурального дерева. У зоні ресепшену з охороною знаходиться панно «Піксель» із невеликих дерев'яних брусків. Брендвол виконаний у контрастному чорно-графітовому кольорі. Поруч із стійкою охорони знаходиться невеликий диван для співробітників та гостей офісу.

У конференц-залі в зоні з диваном розміщено поворотне дерев'яне панно із зразками текстур дерева та елементами логотипу - «R». Особливість цього панно в тому, що зразки дерева можна легко зняти, щоб продемонструвати їх у ході переговорів. У цьому приміщенні знаходиться великий конференц-стіл, а також затишна лаунж-зона з диваном та кріслами для переговорів у розслабленому, неформальному стилі.

Невеликий кабінет із круглим столом призначений для проведення зустрічей з дилерами та партнерами. У центрі уваги знаходиться стіна із зразками продукції. «Музейна» викладка зразків на полицях з підсвічуванням виглядає презентабельно і дарує зручність і наявність під рукою всього необхідного в ході проведення зустрічі. У невеликій ніші ми сховали зону для приготування кави та інших напоїв.

Приймальна керівника складається з робочого місця секретаря, зони очікування, гардеробу та місць для зберігання посуду, напоїв та інших товарів. Окрасою даного приміщення будуть меблі та декор із натуральних слебів дерева. Ретельно продумане робоче місце помічника керівника має велику робочу поверхню, тумби для зберігання документів і місця для принтерів. У нішах приміщення ми розмістили шафи, в які сховали міні-кухню з холодильником, кулер, місця для зберігання та гардероб.

Хочу такий проект! 

дизайн cтойки охраны в офисе
 

дизайн стойки ресепшен и декоративное панно из дерева
 

дизайн лаунж зоны с диванчиком
 

дизайн интерьера офиса, синий цвет
 

дизайн зоны ожидания в приемной
 

дизайн кабинета для переговоров
 

дизайн переговорки
 

интерьер кабинета для переговоров
 

Декор для офиса
 

Дизайн кофепоинта
 

10.1 Дизайн мебели в офис
 

Дизайн конференц зала
 

Дизайн большой переговорки
 

Дизайн кабинета переговоров
 

Зона отдыха в кабинете переговоров
 

Лаунж в большом кабинете
 

дизайн приемной руководителя
 

Дизайн интерьера ресепшен с деревом
 

Дизайн зоны ожидания с синим диваном
 

Деревянный слэб в интерьере
 

Продуманный дизайн мебели
 

Дизайн наполнения шкафов
 

дизайн рабочего места секретаря
Сподобався проект?

Замовте консультацію нашого спеціаліста з промокоду "ВАУДИЗАЙН" та отримайте знижку 5% на розрахунок Вашого унікального проекту!

Залишіть заявку

і ми передзвонимо Вам протягом 30 хвилин