МЕНЮ
Ru Uk En
Чому послуги дизайнера не можуть коштувати дешево

Професія архітектора-дизайнера – це довгий тернистий шлях, де в ході навчання та практики вроджений талант і пристрасть до прекрасного шліфується та перетворюється на чудову професію. Щоб стати хорошим фахівцем, у середньому потрібно близько 20 років:

  • 4 роки художньої школи, щоб освоїти основи композиції, кольорознавства, просторового мислення тощо;
  • 6 років навчання у профільному ВНЗ, щоб опанувати основи професії;
  • від 8 років стажу роботи, щоб на практиці мати досвід вирішення різних завдань.

У вартість послуг архітектора-дизайнера, крім витрат на навчання, враховуються курси підвищення кваліфікації, відвідування професійних виставок та конференцій, а також вартість програмного забезпечення. Наприклад, для роботи дизайнера інтер'єру знадобиться використання мінімум 4-5 графічних програм, вартість яких коливається від $300 – до $5000 на рік.
А також доведеться врахувати «стандартні» витрати компаній на: утримання офісу, обладнання, рекламу та інше.

Чи може дизайн-проект інтер'єру коштувати менше 1000 $?

Чи може дизайн-проект інтер'єру коштувати менше 1000 $

Так, але це означатиме, що:

  • проект виконує «новачок», який навчатиметься на вашому проекті як над піддослідною мишкою. Початківцю спеціалісту найпростіше отримати замовлення, за рахунок демпінгу вартості послуг;
  • послуги будуть надані не в повному обсязі. Для реалізації не вистачить якихось креслень, відомостей чи іншої інформації, а в процесі розробки кількість варіантів та правок буде обмежена;
  • неприємним сюрпризом стануть приховані платежі. Наприклад, Вам можуть запропонувати дизайн-проект за $100 за умови замовлення ремонтних робіт. У такому варіанті Ви повинні усвідомити, що жодна компанія не працюватиме собі на збиток, а отже, реальна вартість створення дизайну буде «захована» у вартості ремонтних робіт.

Низька вартість - привід насторожитися!
Розглядайте замовлення послуг студії дизайну інтер'єру як капіталовкладення, а не як витрати.

Цікаво зрозуміти, як послуги професійної студії дизайну інтер'єру допоможуть тобі заробити?

як послуги професійної студії дизайну інтер'єру допоможуть тобі заробити

Коли ми говоримо про дизайн комерційного об'єкта (магазину, офісу, банку, клініки, салону краси, HoReCa та ін.), то відповідь лежить на поверхні:

По-перше, у такому разі дизайн інтер'єру є найважливішою складовою вашої бізнес-моделі. Інтер'єр допоможе зробити ваш бренд упізнаваним, привабить потрібну вам цільову аудиторію, і головне, сприятиме збільшенню продажів та прибутковості вашого бізнесу.

Дизайн комерційних приміщень має свою складну специфіку, завжди жорстко зав'язаний під маркетинг-стратегію, бюджет і окупність проекту, тому рекомендується звертатися до спеціалізованих студій з рітейл-дизайну, а не до звичайних дизайнерів квартир.

Коли ми створюємо інтер'єр для приватної житлової нерухомості, квартири або будинку , ми у студії Адизайн, розглядаємо такі проекти через призму роботи над комерційними об'єктами. Це означає, що ми заздалегідь обговорюємо бюджет та працюємо у його рамках; створюємо дизайн, який збереже свою актуальність довгий час; працюємо над тим, щоб майбутній інтер'єр підняв ліквідність та вартість вашої нерухомості.

У роботі над дизайном квартири під здачу, на першому етапі проектування ми проводимо аналіз ринку, щоб зрозуміти, як можна якісно виділити ваш об'єкт нерухомості на тлі конкурентів; складаємо "портрет ідеального покупця". Портрет ідеального покупця (в даному контексті орендаря) - це опис ідеального на ваш погляд орендаря квартири: якої статі та віку людина, наявність родини, професія, дохід, звички, переваги і т.д. І тільки після цього ми приступаємо до опрацювання планувальних та стильових рішень, спрямованих на створення інтер'єру, який допоможе здати нерухомість легко, швидко та за гідну вартість. Ви зможете прорахувати окупність вашого об'єкта і будете спокійні, що ухвалили правильне рішення, розпочавши співпрацю з нашою студією.

Рішення просте – зробити правильний стратегічний вибір та інвестувати у професійний дизайн інтер'єру, що окупить себе та принесе прибуток!

Залишились питання?

Залишіть заявку на зворотній дзвінок і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!

Залишіть заявку

і ми передзвонимо Вам протягом 30 хвилин